Powiatowa Liga Squasha

Osoby zgłoszone do Powiatowej Ligi Squasha

  1. Grześkiewicz Łukasz
  2. Błażkiewicz Dawid
  3. Hajdas Bartosz
  4. Margalski Marcin
  5. Sobolewski Krzysztof
  6. Kosin Sławomir
  7. Grabowski Hubert
  8. Retkowski Dawid
  9. Morawski Andrzej
  10. Drążewski Dawid
  11. Jasiński Marek
  12. Jarzynka Bartosz

TERMINARZ ROZGRYWEK POWIATOWEJ LIGI SQUASHA – ŻUROMIN 2015

Kolejka

Data

Godzina

Mecz

Kort A

Kort B

I

30.04.2015

18:00

I i II

Błażkiewicz Dawid

Retkowski Dawid

Jasiński Marek

Hajdas Bartosz

19:00

III i IV

Drążewski Dawid

Grabowski Hubert

Morawski Andrzej

Kosin Sławomir

20:00

V i VI

Margalski Marcin

Sobolewski Krzysztof

Jarzynka Bartosz

Grześkiewicz Łukasz

II

07.05.2015

18:00

I i II

Morawski Andrzej

Hajdas Bartosz

Retkowski Dawid

Grabowski Hubert

19:00

III i IV

Kosin Sławomir

Grześkiewicz Łukasz

Błażkiewicz Dawid

Sobolewski Krzysztof

20:00

V i VI

Jasiński Marek

Jarzynka Bartosz

Margalski Marcin

Drążewski Dawid

III

14.05.2015

18:00

I i II

Sobolewski Krzysztof

Drążewski Dawid

Hajdas Bartosz

Jarzynka Bartosz

19:00

III i IV

Retkowski Dawid

Margalski Marcin

Kosin Sławomir

Jasiński Marek

20:00

V i VI

Błażkiewicz Dawid

Grabowski Hubert

Morawski Andrzej

Grześkiewicz Łukasz

IV

21.05.2015

18:00

I i II

Morawski Andrzej

Jarzynka Bartosz

Błażkiewicz Dawid

Drążewski Dawid

19:00

III i IV

Grześkiewicz Łukasz

Jasiński Marek

Grabowski Hubert

Margalski Marcin

20:00

V i VI

Hajdas Bartosz

Kosin Sławomir

Sobolewski Krzysztof

Retkowski Dawid

V

28.05.2015

18:00

I i II

Drążewski Dawid

Retkowski Dawid

Jarzynka Bartosz

Kosin Sławomir

19:00

III i IV

Błażkiewicz Dawid

Margalski Marcin

Grześkiewicz Łukasz

Hajdas Bartosz

20:00

V i VI

Grabowski Hubert

Sobolewski Krzysztof

Morawski Andrzej

Jasiński Marek

 

GRUPA A

ZAWODNIK

Błażkiewicz Dawid

Margalski Marcin

Drążewski Dawid

Grabowski Hubert

Sobolewski Krzysztof

Retkowski Dawid

SETY

W/P

PUNKTY

MIEJSCE

Błażkiewicz Dawid

 

5:0

5:1

5:3

5:0

5:0

25/4

15

I

Margalski Marcin

0:5

 

3:5

1:5

5:0

5:0

14/15

7

IV

Drążewski Dawid

1:5

5:3

 

1:5

5:0

5:4

17/17

9

III

Grabowski Hubert

3:5

5:1

5:1

 

5:0

(wo.)

5:0

23/7

13

II

Sobolewski Krzysztof

0:5

0:5

0:5

0:5
(wo.)
 

1:5

1/25

0

VI

Retkowski Dawid

0:5

0:5

4:5

0:5

5:1

 

9/21

5

V

 

GRUPA B

ZAWODNIK

Morawski Andrzej

Jasiński Marek

Jarzynka Bartosz

Grześkiewicz Łukasz

Hajdas Bartosz

Kosin Sławomir

SETY

W/P

PUNKTY

MIEJSCE

Morawski Andrzej

 

5:0

5:0

5:1

5:3

5:0

25/4

15

I

Jasiński Marek

0:5

 

5:3

5:2

5:4

5:0

20/14

12

II

Jarzynka Bartosz

0:5

3:5

 

4:5

3:5

5:4 

15/24

7

V

Grześkiewicz Łukasz

1:5

2:5

5:4

 

5:3

5:2

18/19

9

IV

Hajdas Bartosz

3:5

4:5

5:3

3:5

 

5:0

20/18

10

III

Kosin Sławomir

0:5

0:5

4:5

2:5

0:5

 

6/25

2

VI

 

Półfinał B

Data i godzina

Zawodnik I

Wynik

Zawodnik II

10.06.2015 godz. 20:00

Margalski Marcin

5:2

Kosin Sławomir

10.06.2015 godz. 20:00

Retkowski Dawid

0:5 (wo.)

Jarzynka Bartosz

10.06.2015 godz. 17:00

Sobolewski Krzysztof

0:5 (wo.)

Grześkiewicz Łukasz

 

Mecze o miejsca 10 – 12

Data i godzina

Zawodnik I

Wynik

Zawodnik II

11.06.2015 godz. 19:00

Sobolewski Krzysztof

(owo.)

Retkowski Dawid

18.06.2015 godz. 19:00

Sobolewski Krzysztof

0:5 (wo.)

Kosin Sławomir 

25.06.2015 godz. 19:00

Kosin Sławomir 5:0 (wo) Retkowski Dawid

 

Mecze o miejsca 7 – 9

Data i godzina

Zawodnik I

Wynik

Zawodnik II

11.06.2015 godz. 19:00

Grześkiewicz Łukasz

5:4 Jarzynka Bartosz

18.06.2015 godz. 19:00

Grześkiewicz Łukasz

5:3 Margalski Marcin 

25.06.2015 godz. 19:00

Margalski Marcin  5:0 Jarzynka Bartosz

 

 Półfinał A

Data i godzina

Zawodnik I

Wynik

Zawodnik II

01.06.2015 godz. 18:00

Błażkiewicz Dawid

5:0

Hajdas Bartosz

09.06.2015 godz. 19:00

Grabowski Hubert

5:0

Jasiński Marek

01.06.2015 godz. 17:00

Drążewski Dawid

5:3

Morawski Andrzej

 

Mecze o miejsca 4 – 6

Data i godzina

Zawodnik I

Wynik

Zawodnik II

11.06.2015 godz. 18:00

Hajdas Bartosz

0:5

Morawski Andrzej

18.06.2015 godz. 18:00

Morawski Andrzej

5:0

Jasiński Marek

25.06.2015 godz. 18:00

Hajdas Bartosz

3:5

Jasiński Marek

 

Mecze o miejsca 1 – 3

Data i godzina

Zawodnik I

Wynik

Zawodnik II

11.06.2015 godz. 18:00

Błażkiewicz Dawid

5:2

Drążewski Dawid

18.06.2015 godz. 18:00

Błażkiewicz Dawid 5:0

Grabowski Hubert

25.06.2015 godz. 18:00

Drążewski Dawid 5:0

Grabowski Hubert