Powiatowa Liga Piłki Siatkowej

Volleyball_BallZakończył się I etap Powiatowej Ligi Piłki Siatkowej poniżej znajdują się wyniki dwóch grup. Z każdej z grupy pierwsze 3 drużyny awansują do grupy mistrzowskiej i będą walczyć o miejsca 1 – 6. Reszta zagra w drugiej grupie o miejsca 7 – 12.  W odnośniku Powiatowa Liga Piłki Siatkowej znajdziecie dalszy terminarz rozgrywek.

 

 

GRUPA A

DRUŻYNA

Tytani

Aga Team

ISKRA Volley Zielona – Juniorzy

„Zacisze” Restauracja & Pub

Dream Team

AUTO – PUNKT

MAŁE PUNKTY ZD – ST/ RÓŻ.

SETY

W/P

PUNKTY

MIEJSCE

Tytani

 

2:0

(wo.)

25:0

25:0

2:0

25:17

25:18

2:0

25:16

25:22

2:0

35:33

26:24

2:0

25:21

25:17

261 – 168/

+93

10/0

15

I

Aga Team

0:2

(wo.)

0:25

0:25

 

0:2

17:25

11:25

0:2

14:25

18:25

0:2

11:25

13:25

0:2

18:25

21:25

123 – 250/ -127

0/10

0

VI

ISKRA Volley Zielona – Juniorzy

0:2

17:25

18:25

2:0

25:17

25:11

 

2:1

25:22

23:25

15:12

0:2

12:25

20:25

2:1

18:25

25:23

15:13

238 – 248/

-10

6/6

7

III

„Zacisze” Restauracja & Pub

0:2

16:25

22:25

2:0

25:14

25:18

1:2

22:25

25:23

12:15

 

0:2

11:25

15:25

2:0

25:20

25:22

223 – 237/

-14

5/6

7

IV

Dream Team

0:2

33:35

24:26

2:0

25:11

25:13

2:0

25:12

25:20

2:0

25:11

25:15

 

2:0

25:19

25:16

257 – 178/

+79

8/2

12

II

AUTO – PUNKT

0:2

21:25

17:25

2:0

25:18

25:21

1:2

25:18

23:25

13:15

0:2

20:25

22:25

0:2

19:25

16:25

 

226 – 247/

-21

3/8

4

V

GRUPA B

DRUŻYNA

Lider Szreńsk

Green Team

Start Lutocin

AGRO – MAX Chłopaki na maxa

Czarni ASMET

Wkra Poniatowo

MAŁE PUNKTY ZD – ST/ RÓŻ.

SETY

W/P

PUNKTY

MIEJSCE

Lider Szreńsk

 

0:2

(wo.)

0:25

0:25

2:0

25:21

25:20

2:0

25:11

25:13

2:0

25:20

25:18

2:0

(wo.)

25:0

25:0

200 – 153/

+47

8/2

12

II

Green Team

2:0

(wo.)

25:0

25:0

 

2:1

25:17

20:25

15:10

2:0

28:26

25:14

2:1

19:25

25:23

15:7

2:0

25:18

25:14

272 – 179/ +93

10/2

13

I

Start Lutocin

0:2

21:25

20:25

1:2

17:25

25:20

10:15

 

2:1

18:25

25:17

15:11

1:2

25:21

16:25

13:15

2:0

25:21

28:26

258 – 271/

-13

6/7

7

IV

AGRO – MAX Chłopaki na maxa

0:2

11:25

13:25

0:2

26:28

14:25

1:2

25:18

17:25

11:15

 

0:2

18:25

15:25

2:0

(wo.)

25:0

25:0

200 – 211/

-11

3/8

4

V

Czarni ASMET

0:2

20:25

18:25

1:2

25:19

23:25

7:15

2:1

21:25

25:16

15:13

2:0

25:18

25:15

 

2:0

25:10

25:20

254 – 226/

+28

7/5

9

III

Wkra Poniatowo

0:2

(wo.)

0:25

0:25

0:2

18:25

14:25

0:2

21:25

26:28

0:2

(wo.)

0:25

0:25

0:2

10:25

20:25

 

109 – 253/

-144

0/10

0

VI